مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه

 مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه

… دانلود …

مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه :

مقاله تحليل مدل کنترل موجودي “مقدار اقتصادي توليد” با دريافت هاي چندگانه که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در 1 در مجازی از صفحه 21 تا 38 منتشر شده است.
نام: تحلیل مدل کنترل موجودی “مقدار اقتصادی تولید” با دریافت های چندگانه
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مدل EPQ
مقاله تحویل چندگانه
مقاله بهینه سازی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: پسندیده سیدحمیدرضا
جناب آقای / سرکار خانم: عالم تبریز اكبر

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مدل “مقدار اقتصادی تولید” (EPQ)، یکی از مدل های کلاسیک کنترل موجودی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. مدل EPQ فرضیات متفاوتی دارد که استفاده آن را در شرایط واقعی محدود می کند. مقاله حاضر به توسعه این مدل می پردازد و فرض تحویل سفارش با نرخ ثابت و پیوسته را درنظر نمی گیرد و فرض می کند که سفارش را می توان به صورت بسته های چندتایی تحویل گرفت. در شرایط جدید، هزینه های EPQ محاسبه و مدل سازی جدید ارایه می شود. هم چنین برای محاسبه مقدار بهینه سفارش نیز یک الگوریتم ارایه می شود.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.