مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ

 مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي  راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ

… دانلود …

مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي وضعيت نگهداري و تعميرات خودرويي راهنمايي و رانندگي ناجا با مدل اسکاپ :

مقاله بررسی وضعیت نگهداری و تعمیرات خودرویی راهنمایی و رانندگی ناجا با مدل اسکاپ که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1388 در مطالعات مدیریت ترافیك از صفحه 67 تا 84 منتشر شده است.
نام: بررسی وضعیت نگهداری و تعمیرات خودرویی راهنمایی و رانندگی ناجا با مدل اسکاپ
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله نگهداری و تعمیرات خودرویی
مقاله انسان افزار
مقاله اطلاعات افزار
مقاله سخت افزار
مقاله سازمان افزار

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: آقایی اصغر

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
بررسی های به عمل آمده در مجموعه نگهداری و تعمیرات، حاکی از آن است که علی رغم انجام نگهداشت مناسب از خودروهای راهور ناجا، فعالیت های آن معطوف به هدف نمی باشد. این امر، محقق را بر آن داشت تا تحقیق حاضر را با عنوان “بررسی وضعیت نگهداری و تعمیرات خودرویی راهور ناجا با مدل اسکاپ” و با هدف اساسی، تعیین فاصله سیستم فعلی نگهداری و تعمیرات با وضعیت مطلوب را به انجام رساند.
روش انجام تحقیق میدانی است و جمع آوری اطلاعات به وسیله پرسشنامه از جامعه آماری که کارکنان کارشناسان نت و مسوولین آماد و پشتیبانی راهور ناجا هستند، انجام گردیده است و حجم نمونه به روش تصادفی طبقه ای انتخاب شده است. پس از شناسایی متغیرهای تحقیق، مولفه های اصلی و عوامل متغیرها شناسایی و مدل مفهومی ترسیم گردید. آنگاه پرسشنامه تحقیق بر آن اساس تهیه و پس از سنجش روایی و پایایی، توزیع و جمع آوری شد. یافته های تحقیق نشان داد که سیستم فعلی نگهداری و تعمیرات خودرویی راهور ناجا با توجه به مولفه و عوامل متغیرهای مورد بررسی تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله قابل توجهی دارد، و پیشنهاد گردید برای دستیابی به شرایط مطلوب لازم است سطح دانش، مهارت و اطلاعات فنی کارکنان نگهداری و تعمیرات با آموزش های تخصصی و حین خدمت ارتقا یابد. همچنین بهره گیری از مدیران متخصص و دانش محور جهت هدایت و رهبری سیستم نگهداری و تعمیرات خودرویی راهور ناجا موثر خواهد بود.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.