مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو

 مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو

… دانلود …

مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو :

مقاله کاهش ارتعاشات پوسته هاي استوانه اي FGM هوشمند با استفاده از لايه هاي مگنتو استريکتيو که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1387 در مهندسی مكانیك جامدات از صفحه 9 تا 18 منتشر شده است.
نام: کاهش ارتعاشات پوسته های استوانه ای FGM هوشمند با استفاده از لایه های مگنتو استریکتیو
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کاهش ارتعاشات
مقاله ماده FGM
مقاله لایه های مگنتواستریکتیو
مقاله کنترل فیدبک سرعت

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: درویزه منصور
جناب آقای / سرکار خانم: انصاری رضا
جناب آقای / سرکار خانم: درویزه ابوالفضل
جناب آقای / سرکار خانم: رجبیه فرد رضا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این مقاله تحلیل رفتار ارتعاشی پوسته های استوانه ای FGM هوشمند مجهز به لایه های سنسور و عملگر مگنتو استریکتیو مورد بررسی قرار گرفته است. به منظور کاهش ارتعاش، از یک کنترل تناسبی فیدبک منفی سرعت در تعامل با لایه های حسگر و عملگر استفاده شده است. برای لحاظ کردن اثرات تغییر شکل برشی و عرضی و اینرسی دورانی، فرمولبندی مسئله براساس تئوری تغییر شکل برشی مرتبه اول موسوم به FSDT انجام شده است. پوسته های FGM مورد مطالعه ترکیبی از فلز و سرامیک در نظر گرفته شده است که خواص ساختاری آنها وابسته به دما و مدرج در جهت ضخامت پوسته استوانه ای مطابق با کسر حجمی قانون توانی می باشد. لایه های مگنتواستریکتیو نیز از جنس ترفنول دی در نظر گرفته شده اند. از روش انتگرال زمانی نیومارک و آنالیز مودال برای حل معادلات دیفرانسیل مربوطه به ترتیب در حوزه زمان و فرکانس استفاده شده است. اثرات مشخصه های کاهش ارتعاشات لایه های مگنتواستریکتیو در دو حوزه زمان و فرکانس، تاثیر موقعیت مکانی قرارگیری این لایه ها، ضخامت آنها و پارامترهای کنترل مورد تحقیق قرار گرفته اند.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.