طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست

طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست

… دانلود …

طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي سيستم هاي انرژي خورشيدي با استفاده از پل ديودي با مشخصات فني 2W10G RECTIFIRE جهت حفاظت در برابر اتصالات نادرست :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي مهندسي برق، الکترونيک، پزشکي و سرزمين پايدار

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

انرژی فتولتایک تبدیل نور خورشید به الکتریسیته از طریق یک سلول فتوولتاییک (pvs) می باشد، که بطور معمول یک سلول خورشیدی نامیده می شود. سلول خورشیدی یک ابزار غیر مکانیکی است که معمولا از آلیاژ سیلیکون می باشد و دارای پلاریته مثبت و منفی است. در هنگام اتصال پنل خورشیدی به سایر تجهیزات نیروگاه های خورشیدی در صورت معکوس بستن پلاریته آسیب جدی به خود پنل و سایر قطعات الکتریکی وارد می شود. در این مقاله سعی بر طراحی شیوه جدیدی شده که باعث حفاظت کلیه تجهیزات نیروگاه های خورشیدی در برابر معکوس بستن پلاریته می شود. این شیوه در محیط نرم افزار پروتیوس نیز شبیه سازی و به اثبات رسیده است.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.