کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي

کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي

… دانلود …

کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کاهش هزينه هاي توليد با شناسايي عوامل ريسک در زنجيره تامين صنايع قطعه سازي خودرو تبريز با رويکرد پويايي سيستمي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين مسابقه کنفرانس بين المللي جامع علوم مهندسي در ايران

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

امروزه توجه به فرصت ها و تهدید های موجود در عرصه صنعت خودروسازی در کشور و همچنین ارتباطات پسین و پیشین صنایع قطعه سازی خودرو و عملیات بسیار گسترده آنها، این صنعت را به صنعتی بسیار مهم تبدیل کرده است. مدیریت زنجیره تامین پدیده ای است که تولید با حداقل هزینه را به طریقی انجام می دهد که مشتریان بتوانند خدمت قابل اطمینان سریع را با محصولات با کیفیت در حداقل هزینه دریافت کنند. حال با این وجود توجه به عدم قطعیت ها و ریسک های موجود در زنجیره تامین و مدیریت ریسک های زنجیره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ارزیابی ریسک یکی از مراحل مهم مدیریت ریسک بوده و ارزیابی و رتبه بندی ریسک، برتری هر ریسک را بر اساس شاخص های مرتبط مشخص کرده و در نتیجه امکان ارائه پاسخ مناسب برای هر ریسک فراهم می گردد. در این مقاله، با توجه به مشکلات موجود در صنایع قطعه سازی خودرو تبریز و عدم وجود اطلاعات کافی در این حوزه با ارائه یک مدل سلسله مراتبی و با استفاده از روش رتبه بندی AHP، ضمن شناسایی عوامل ریسک زنجیره تامین در صنایع قطعه سازی خودرو تبریز، پرسشنامه جامعی تهیه گردیده و بر اساس آن اهمیت نسبی هر ریسک به عنوان مطالعه موردی تعیین شده است. سپس برای بررسی میزان تاثیر رتبه بندی عوامل ریسک بر هزینه تولید قطعات، یک مدل پویایی سیستم طراحی و با استفاده از نرم افزار ونسیم، شبیه سازی شده و ارتباطات عوامل موثر بر هزینه تولید، مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. نتایج عددی بر اساس مدل پیشنهادی رتبه بندی عوامل ریسک زنجیره تامین و مدیریت آنها، هزینه های تولید را به اندازه 8/56 درصد کاهش می دهد.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.