بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران

بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران

… دانلود …

بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه سرمايه اجتماعي و انگيزش تحصيلي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه بین سرمایه اجتماعی و انگیزش تحصیلی در دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال تحصیلی 92-91 انجام شد. روش پژوهش از نوع پیمایشی است و نمونه آماری پژوهش شامل 360 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی بوده است. در پژوهش حاضر از دو پرسشنامه سرمایه اجتماعی و انگیزش تحصیلی استفاده شد.داده های حاصله به دو شیوه توصیفی و استنباطی، تحلیل آماری شده اند. عمده ترین یافته های این پژوهش نشان میدهد که میان سرمایه اجتماعی و انگیزش تحصیلی رابطه مثبت و معناداری وجود دارد. نتایج تحلیل رگرسیون گام به گام نشان داد که به طور کلی میتوان براساس سطح سرمایه اجتماعی دانشجویان، میزان انگیزش شغلی آنان را پیش بینی کرد. همچنین این تحقیق نشان داد که بین پسران و دختران دانشجو تفاوت معناداری در سرمایه اجتماعی و انگیزش تحصیلی وجود دارد.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.