ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L)

ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L)

… دانلود …

ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي عملکرد و اجزاي عملکرد ريحان (ocimumbasilicum L) در کشت مخلوط رديفي با لوبيا (Phaseolus vulgaris L) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در علوم کشاورزي

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

به منظور ارزیابی عملکرد و اجزای عملکرد گیاه دارویی ریحان در شکت مخلوط ردیفی با لوبیا، آزمایشی در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی با سه تکرار در مزرعه تحقیقاتی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد در سال زراعی 94-1393 اجرا شد. تیمارها شامل کشت مخلوط ردیفی لوبیا با ریحان و کشت خالص آنها بود. نتایج نشان داد که اثر کشت مخلوط ردیفی با لوبیا بر اجزای عملکرد ریحان شامل تعداد شاخه فرعی، تعداد بذر در بوته، وزن هزار دانه د عملکرد دانه معنی دار بود. کشت خالص باعث افزایش 57، 66 و 96 درصدی تعداد شاخه فرعی، تعداد بذر در بوته و وزن هزار دانه در مقایسه با کشت مخلوط شد. به دلیل افزایش تعداد بوته و تراکم بالاتر، کشت خالص موجب افزایش 30 درصدی عملکرد دانه نسبت به کشت مخلوط گردید.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.