مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري

 مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري

… دانلود …

مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رتبه بندي و ازيابي عوامل مؤثر بر کيفيت اينترنت سيار اپراتورهاي تلفن همراه به کمک مدليابي معادلات ساختاري :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: همایش ملی علوم و مهندسی کامپیوتر

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

راضیه کاظمین اسفه – دانشگاه پیام نور شمیرانات
طاهره یعقوبی – عضو هیئت علمی پیام نور اصفهان
داود کریم زادگان مقدم – عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور

چکیده:

این مقاله با هدف رتبه بندی و ارزیابی عوامل مؤثر بر کیفیت اینترنت سیار اپراتورهای تلفن همراه، پس از مرور ادبیات موضوعی تحقیق، با مرور تحقیقات پیشین، به جمع آوری عوامل مؤثر بر کیفیت اینترنت سیار می پردازد. عوامل در نظر گرفته شده شامل ارزش، دسترس پذیری، اتصال پذیری، پایداری شبکه، سرعت دانلود و انتقال اطلاعات، تسهیلات ملموس و قابلیت اطیمنان می باشد. پس از طراحی پرسشنامه، پرسشنامه تأئید شده توسط 390 نفر از کاربران همراه اول و ایرانسل تکمیل شد. تجزیه و تحلیل های آماری به کمک مدلیابی معادلات ساختاری توسط نرم افزار Amos نشان داد، بین کلیه عوامل در نظر گرفته شده و کیفیت اینترنت سیار ارتباط معناداری وجود دارد و دو ع امل ارزش و قابلیت اطیمنان با بالاترین ضریب تأثیر، تأثیر گذارترین عوامل کیفیت اینترنت سیار محسوب می شوند. نتایج حاصل از آزمون فریدمن نشان داد، بیشترین میزان رضایتمندی مروبط به عامل تسهیلات ملموس و کمترین میزان رضایتمندی مربوط به عامل سرعت دانلود و انتقال اطلاعات است.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.