بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك

بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك

… دانلود …

بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهينه سازي فشار داخلي و تغذيه محوري در فرآيند هيدروفرمينگ لوله هاي کامپوزيت فلزي آلومينيوم- مس به کمک الگوريتم ژنتيك :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فناوري كامپوزيت

تعداد صفحات : 8

لوله های کامپوزیت فلزی می توانند از طریق فرآیند هیدروفرمینگ چندلایه تولید شوند که در صنایع مختلفی از جمله هوافضا و نفت کاربرد دارد.مسیرهای بارگذاری فشار و پیشروی دو پارامتر مهم در فرآیند هیدروفرمینگ لوله های دولایه می باشند که روابط تئوری برای بدست آوردن مسیرهای بارگذاری دقیق این پارامترها وجود ندارد. از طرف دیگر مسیر بارگذاری این پارامترها تاثیر زیادی روی کیفیت محصول تولیدی دارد. از این رو در این مقاله به تعیین مسیر بارگذاری این پارامترها با استفاده از روش بهینه سازی فراابتکاری پرداخته شده است. برای این کار ابتدا مدل المان محدود فرآیند هیدروفرمینگ لوله های دولایه، ایجاد و سپس این مدل با داده های تجربی صحت سنجی شده است. در نهایت این مدل المان محدود فرآیند با الگوریتم بهینه سازی فراابتکاری برای تعیین مسیرهای بارگذاری فشار و پیشروی ترکیب شده است. در این مقاله از الگوریتم فرا ابتکاری ژنتیک برای تعیین این مسیرهای بارگذاری استفاده شده است. در این الگوریتم تابع هدف، مطابقت ابعاد محصول تولیدی با مشخصات طراحی محصول نهایی تعریف شده است. همچنین دو قید حداکثر میزان تغییرات ضخامت و تنش ایجاد شده در طول لوله ها در نظر گرفته شده است. در این مقاله مسیر بارگذاری فشار داخلی و پیشروی محوری خطی فرض شده است. برنامه نویسی پایتون و نرم افزار المان محدود آباکوس برای پیاده سازی الگوریتم و شبیه سازی فرآیند بکار گرفته شده اند.

كلید واژه: فرآیند هیدروفرمینگ، لوله های کامپوزیت فلزی، بهینه سازی مسیر بارگذاری، الگوریتم ژنتیک

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.