اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae)

اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae)

… دانلود …

اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae) دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اثر تاريخ هاي تهيه بستر کاشت و کاربرد علف کش بر ميران آلودگي ارقام لوبيا چيتي به لوبيا مگس Delia platura Meigen (Dip.,Anthomyiidae) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : ششمين همايش علوم علف هاي هرز ايران

تعداد صفحات : 3

چکیده مقاله:

در این مطالعه اثر تاریخ های کاشت لوبیا و کاربرد علف کش بر میزان آلودگی به مگس لوبیا بررسی شد. تحقیق در قالب آزمایش اسپلیت بلوک (استریپ پلات) بر پایه بلوک های کامل تصادفی با 4 تکرار از سال 1390 به مدت دو سال اجرا شد. فاکتور اصلی در 4 سطح شامل تاریخ های کاشت و فاکتور فرعی در 4 سطح شامل کاربرد علف کش (پرسوییت، ترفلان، وجین دستی علف های هرز و شاهد آلوده به علف هرز) و فاکتور فرعی فرعی شامل دو رقم لوبیا چیتی تلاش و لاین cos 16 بود. نتایج نشان داد که بیشترین درصد آلودگی بوته های لوبیا به مگس لوبیا در تاریخ های کاشت سوم و چهارم اتفاق افتاد و تفاوت ارقام تاثیری در شیوع آلودگی به افت نشان نداد. آلودگی پایین تیمارهای فرعی وجین و شاهد به آفت نسبت به تیمارهای علف کشی، این امید را تقویت می نماید که با تعمیق تحقیقات، مدیریت جامع آفات و علف های هرز لوبیا دور از دسترس نمی باشد. میزان آلودگی پایین به آفت در تیمارهای فرعی وجین و شاهد نسبت به تیمارهای علف کشی پرسوییت و ترفلان، دست کم در سال اول تحقیق، چشم انداز امید بخشی برای بررسی تاثیر غیرمستقیم و منفی علف کش های مورد بررسی روی جمعیت دشمنان طبیعی مگس لوبیاست که در تحقیقات تکمیلی روشن می شود.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.